O nás

Firmu specializující se na dovoz, prodej a servis obytných přívěsů a jejich příslušenství založil Ing. Vladimír Pospíšil se svým synem Vladimírem dne 21. 5. 1991. Prodejna byla zřízena na Kojetínské ulici. Když původní prodejní místo přestávalo vyhovovat zvyšujícím se potřebám, rozhodli se vybudovat nový areál, který by pokryl požadavky rostoucích objemů prodeje. Výstavba prodejního areálu rozšířeného o restaurační provoz motorestu byla zahájena v září 1993 a do provozu byla uvedena 8. srpna 1994. Aktuální nabídku MOTORESTu PV CARAVAN naleznete na http://www.menicka.cz/1024-motorest-caravan.html

 

S otevřením nového areálu začala i nová éra firmy získáním výhradního zastoupení pro Českou republiku od výrobců obytných přívěsů a obytných aut firem HOBBY,a FENDT ze SRN. 


Firma se zabývá prodejem caravanů na podvozcích AL-KO, Knott a BPW a obytných automobilů s podvozky značky  FIAT , dále prodejem náhradních dílů, doplňků a příslušenství obytných aut a caravanů uvedených značek od firmy  MOVERA  která nabízí bohatou škálu nejrůznějšího zboží pro volný čas. 

Firma provozuje půjčovnu obytných přívěsů a obytných aut, nabízí servisní služby záruční i pozáruční na caravany i obytné automobily jak značkové, tak svépomocně vyrobené, včetně jejich přípravy na STK. Servis a opravy jsou poskytovány i na osobní automobily, především ve vztahu ke caravaningu (tažná zařízení). V případě potřeby je k dispozici i odtahová služba se 24hodinovou pohotovostí na telefonním čísle +420 602 525 345.

Pro majitele obytných přívěsů a obytných automobilů, kteří mají zájem o úpravy a modernizaci přívěsů, je nabízena poradenská služba.

Cestovní agentura se zabývá zajišťováním pobytů ve firemních obytných přívěsech v Chorvatsku.

I firmy PV CARAVAN se do značné míry dotkly v červenci 1997 také záplavy, které postihly velkou část Moravy. Voda v některých částech firmy dosahovala až do výše 130 cm.

V listopadu 2003 proběhla na výstavišti BVV Brno první největší výstava karavanů, spojená s výstavou lodí a potřeb pro volný čas. Prostory důstojné pro výstavu exponátů, náročných na plochu, jako jsou obytné přívěsy a obytné automobily, sociální zázemí a profesionální přístup managementu, to vše položilo základní kámen tradice výstavy, která musí být zapsána velkým písmem v kalendáři každého karavanisty. Záběry napravo jsou z expozice firmy PV CARAVAN.

 

 

 

Kontakt

KARAVAN MORAVA s.r.o.
Lipnická 537/I
750 02 Přerov
tel/fax : +420 581 736 517
mobil : +420 602 525 345
mail: karavanmorava@caravan.cz mail: caravan@caravan.cz

Katalogy ke stažení

    

        Katalogy 2020 ke stažení                             Manuál ke stažení

KARAVAN MORAVA s.r.o.- Vladimír Pospíšil | Lipnická 537/I, 750 02 Přerov